KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15814098
nr 1581 4098
Knut Sprengel
(1877-1926), Sverige
Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på pannå, 44x58 cm, yttermått inklusive ram: 70x83 cm
Utrop:
500 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:45:07
Knut Sprengel
Läs mer om Knut Sprengel